pożyczka na kursy GWO

Pożyczka na kursy GWO Szczecin

Pożyczka na kursy GWO są w zasięgu ręki, więc warto skorzystać z szansy. Global Wind Consulting Sp. z o.o. oferuje Państwu pomoc w uzyskaniu nisko oprocentowanej pomocy zwrotnej na sfinansowanie szkoleń zawodowych dla techników turbin wiatrowych oraz techników zajmujących się naprawami łopat (Blade Repair Technician) – nowa oferta od początku 2020r. Dajemy wskazówki jak skorzystać z pomocy, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak kosztowne są kursy. Chcemy pomóc!

Oferujemy pomoc do 20 000 złotych, która jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm, więc może z niej skorzystać tak naprawdę każdy. Nie zwlekaj, bowiem im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej doczekasz się efektów. Zasięgnij języka u źródła, ponieważ to najkrótsza droga do uzyskania żetelnych informacji. Czekamy na Twój kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty w siedzibie naszego biura.

Pożyczka na kształcenie – na czym polega?

Stworzyliśmy pożyczki na kształcenie jako pilotażowe narzędzie firmy Global Wind Consulting, w ramach programu „wyrównywania szans i dostępu do zawodu Technik Turbin Wiatrowych”.

Tą formę pomocy przeznaczamy dla osób pełnoletnich, zamieszkujących na obszarze Polski, posiadająca obywatelstwo Polskie, wykształcenie minimum zawodowe i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Pomożemy Ci się przebranżowić i zmienić pracę w najbardziej dochodowej gałęzi przemysłu XXI wieku, bowiem „odnawialne źródła energii” do takiej się zaliczają. Gotowy na zmianę? Zacznij przygodę, tym samym zmieniaj świat w zgodzie z normami ekologicznymi.

Pożyczka na kursy GWO – dla kogo są przeznaczone?

W ramach projektu, osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych mogą wnioskować o pożyczkę przeznaczoną na kursy GWO w tym Basic Technical Training, GWO Blade Repair, GWO Basic Safety Training i inne kursy z rodziny GWO dostępne w ośrodkach Global Wind Consulting oraz u naszych partnerów.

pożyczka na kształcenie

Posiadamy też specjalną ofertę na kursy do prac na wysokości w standardzie brytyjskim IRATA.

Szkolenia oraz inne formy kształcenia osób dorosłych Global Wind Consulting dają lepszy i łatwiejszy start. Są przeznaczone dla Ciebie jeśli spełniasz szereg wymagań opisanych na stronie głównej organizacji GWC.

Maksymalna wartość pożyczki: 

20 tys. zł – pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia / kursu 

Interesuje Cię pożyczki na kształcenie? Sprawdź oprocentowanie

Oprocentowanie pożyczki wynosi 5% w skali roku, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, itp.) i liczona jest od wartości kursu z wyłączeniem promocji. Wiemy, że atrakcyjna oferta.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5%. 

Wszystkim kredytobiorcom dajemy dokładne informacje związane z opłatami. Dzięki temu będzie on w stanie zaplanować swój budżet. Będzie także miał wiedzę jak wysoka będzie m.in. całkowita spłata pożyczki.

Na RRSO składają się: 

  • oprocentowanie nominalne 
  • prowizja 
  • opłata przygotowawcza 
  • ubezpieczenie pożyczki 

Jak wnioskować i gdzie składać dokumenty?

Wnioski o pomoc zwrotną złóż za pomocą systemu wnioskowania online.

Spłata pożyczki na kursy GWO

Pożyczki spłacasz w ratach w okresie od 3-12 miesięcy, od momentu podpisania umowy. 

Podpisanie umowy:
Umowa między Pożyczkobiorcą, a Operatorem zostanie przesłana po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. System elektronicznego wnioskowania zostanie niebawem uruchomiony.
Jeśli chcesz zmienić zawód to szansa, ponieważ rozwiązujemy problem braku finansów.

Koszty kursów przerastają wiele osób, dlatego dofinansowania to ogromna szansa. Przemyśl ją!

Ruszaj w stronę zmiany, ponieważ to jedyny słuszny kierunek. Pomagamy otrzymać dofinansowanie, w przeciwieństwie do innych ośrodków szkoleniowych, w których oferowane jest tylko pakiet szkoleń. Branża OZE to prężny sektor energetyki, więc warto stać się jego częścią. Ukończ kurs, bowiem kwalifikacje to Twoja świetlana przyszłość. Mamy aspiracje, podobnie jak nasza kadra szkoleniowa i personel odpowiadający za jakość szkoleń i opiekę nad kursantami. Zaufaj naszym pracownikom, tym bardziej, że są to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Mamy wiedzę, dlatego chętnie się nią dzielimy. Czekamy na kontakt, ponieważ spodziewamy się, że masz wiele wątpliwości. Rozwiejemy wszystkie, więc nie czekaj! Skorzystaj z pomocy, bowiem taka szansa może się już nie powtórzyć. Czytaj inne…